This website uses cookies to permanently store your country and other preferences. The cookies cannot identify you. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. More

O APFM-Systems

Nasza firma, mając kilka dekad doświadczenia,służy pomocą w obsłudze danych, zadaniach administracyjnych, oraz we wszystkich procesach i zadaniach związanych z zarządzaniem nieruchomościami, analizą danych, zarządzaniem zadaniami, oraz procesami obsługi danych. Posługując się nowoczesnymi systemami ich administracja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta, czym ułatwiamy życie naszych partnerów. Naszym celem jest oferowanie bezpiecznych i wygodnych w użyciu rozwiązań, dzięki którym nasza codzienna praca będzie bardziej efektywna.

Uważamy, że ważne jest abyśmy oferowali naprawdę proste oprogramowanie także do obsługi bardziej złożonych problemów. Oznacza to że, że etap nauki obsługi tych złożonych zadań (np. rozliczenia samorządowe lub oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami), trwający normalnie kilka miesięcy można skrócić do kilku tygodni. Nasz system zgłaszania problemów apfm-helpdesk.com jest naszym najprostszym w obsłudze systemem, mającym takie możliwości. Nasi partnerzy w swojej pracy potrzebują osobistego, nawet codziennego kontaktu, podczas którego nasi współpracownicy udzielą pomocy naszym klientom. Jeśli Państwo używają naszych programów, mogą Państwo chcieć skorzystać, z jako dodatkowej usługi, ze stałej osobistej pomocy w obsłudze i analizie danych, lub w zarządzaniu danym systemem. Ponieważ myślimy długodystansowo, dlatego każdy z naszych Zleceniodawców może być pewien, że jego dane są obsługiwane z pełną dyskrecją, za co podejmujemy odpowiedzialność.

Na przestrzeni wielu lat spotkaliśmy się z wieloma rodzajami problemów, dlatego też możemy zaproponować także i Państwu wypróbowane rozwiązania, które warte są zaufania. Bierzemy udział w rozpisywaniu przetargów z dziedziny zarządzania i obsługi budynków, w audytach miast, oraz w pracy metodycznej organizacji zawodowych. Naszym celem jest, aby nasze rozwiązania były takie, aby jeśli pojawiają się powracające problemy, to ich natychmiastowe rozwiązanie było możliwe dzięki sprawdzonemu narzędziu. Jeśli w firmie są takie zadania, które mogą być zautomatyzowane, a do których potrzebne są zewnętrzne zasoby ludzkie, proszę się nie zastanawiać tylko skierować do nas zapytanie!

Dr. Hegedüs Viktor
Prezes