This website uses cookies to permanently store your country and other preferences. The cookies cannot identify you. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. More

APFM-Systems Hakkında

Amacımız, günlük işlerinizi daha etkin ve verimli yapmak için en iyi güvenlik çözümleri sunmaktır. Onlarca yıllık deneyimimiz ve güvenilir iş arkadaşlarımızla, Veri yönetimi,idaresi, ve emlak yönetiminin tüm alanlarında destek sunuyoruz.Şeffaf ve yönetilebilir işlemlere imkan veren güncel veri sistemlerinin kullanımıyla ortaklarımızın yaşamlarını kolaylaştırıyoruz.

Kullanımı kolay yazılımımız, belediye yerleşimleri gibi en karmaşık sorunlar için basit çözümler sunmaktadır. Uzun süre koçluk dönemini aylardansa haftalara ve günlere indirgiyoruz.Apfm-helpdesk.com bildirim yönetim sistemimiz piyasadaki diğer sistemlerden islem olarak kullanisi en kolay ve en çabuk öğrenilebilir yazılımıdır. Ortaklarımıza saygıyla ve verilerinin sorumluluklarını alarak yaklaşıyoruz. Programımızı kullanıyorsanız, eksta kişisel müşteri desteğimiz mevcuttur.Veri girişi,analizi ve sistem operasyonu için geçici yada sürekli yardım sağlayabiliriz.

Tecrübelerimize dayanarak size güvenilir ve yaratici çözümler öneriyoruz. Tesis ve mülkiyet yönetimi ihale çağrıları, Şehir denetimleri, ticari örgütlerinin metodolojik çalışmalarına katılıyoruz. Amacımız genelleştirilmiş çözümler sunmaktir.Amacımız sorun çözümlerini evrenselleştirerek, sorunlarınız için size derhal kanıtlanmış çözümler üretmektir.Zaman zaman kullanılan yada düzenli veri yönetimi konusunda profesyonel yardım için lütfen teklif alın.

Dr. Hegedüs Viktor
Yönetici