This website uses cookies to permanently store your country and other preferences. The cookies cannot identify you. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. More

Çözüm biziz!

Tamirciyim; bina büyüktür, iş yoğundur. Bu yüzden zamanımı en verimli şekilde kullanmaya tercih ediyorum. Boş vaktım yok, herşeyi önceden planlamak zorundayım. Sabah günlük görevlerimin listesini alip akşama kadar onları bitirmek istiyorum. Değişiklik olduğunda yeni liste istiyorum. Hangi işlem acıl olduğunu tahmın etmek istemiyorum.

Sezilebilen, tarifeli olayların zamanı belirten, Acıl durumları da rahat halledebilmemizi sağlayan bir sistem istiyorum.

Gayrimenkul Yönetimi Yöneticisi olarak, her gün sayısız karar almak ve pek çok sorunu çözmek zorundayım. Başarılı olmak için, meslektaşlarımızın hızlı ve bağımsız çalışması önemlidir böylece onlara verimli araçlar vermemiz gerekir.

Çalışanlarımın ve kendimin günlük işlerini kolaylaştıran, görevleri kolayca işleten ve yöneten bir çözüme ihtiyacım var.

Bir belediye başkanı olarak, binlerce ailenin yaşamını iyileştirmek için kararlar almak benim görevim. Bir çok kişi kaygılarını anlatmak ve benim onları dinlemem için bana geliyor.

Mali durumları ve verileri gösteren bir sisteme sahip olmak benim için önemli, böylece seçmenlerimin sorunlarını hızlıca ve verimli bir şekilde çözebilirim.

Bir veri yöneticisi olarak, sistem tasarımı, düğme düzeni ve renk seçimi gerçekten önemlidir.Ekrana günde 8 saat kadar baktığınızda, daha sonrasında bu basit ve mantıksal olmalıdır.

Uzun bir süre içerisinde bakmasak dahi, göze zarar vermeyen ekranlar kullanırız. Düğmeler, elverişli bir şekilde yerleştirilmelidir, onları aramak istemiyorum.

Stajyer olarak kisa zaman içinde hersey öğrenmemiz lazım. Bunun için sistemlerin zaten kullandiğimiz sayfalara benzemesine önem veriyoruz.

XXI. yüzyılın denenmiş, mevcut sistemlerinin geleneksel tasarımı ve işlevselliğini istiyoruz.

Müşterilerle ilgileniyorum, telefonum durmadan çalıyor. Herkes herşeyi hemen bilmek istiyor. Bu yüzden 1-2 dakika içinde yardımcı olabilen biri bulabilmem lazım.

Zamanımı basıt tabloları yapmaya harcamak istemiyorum. Sorum olunca yardımcı olanlara kolay ulaşabilmek istiyorum.