This website uses cookies to permanently store your country and other preferences. The cookies cannot identify you. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. More

Çözüm biziz!

Stajyer olarak kisa zaman içinde hersey öğrenmemiz lazım. Bunun için sistemlerin zaten kullandiğimiz sayfalara benzemesine önem veriyoruz.

XXI. yüzyılın denenmiş, mevcut sistemlerinin geleneksel tasarımı ve işlevselliğini istiyoruz.

Hem anne hem de genel müdürüm: çocuklarımın neredeyse tamamen internette yaşadıklarını görüyorum: google, facebook, twitter, hayatlari açık bir kitap gibidir. Gizli verilerimiz dünyanin öteki köşesinde olan büyük bir şirket tarafından yönetilmesini istemiyorum. Peki biri yanlış yere tıklayıp bilgilerimizi herkese paylaşırsa?

Söz konusu veri tabanımız ise, belirli bir yerde saklı ve ancak yetkili kisiler tarafından bilinmesini istiyorum.

Şirketimi kurduğum zamanda dünya bambaşka bir yermiş. Ne internet ne de faks makineleri kullanirdik, herşeyi kendi başimizda hallettik, başarılı bir şirket yarattik. Başarının sırrı: kadromuzun coşkusu. Kurumsal gelişmemizi sağlayan sebep kadromuzun işlerini severek yapmalarıdır.

Şirketin sistemlerine kadromuz rahatlıkla kullanabilsin.

Belediye başkanlığının müşteri hizmetleri danışmanı olarak calisiyorum. Yoğun günlerde kullandigimiz sistemler ile dokumanlarimizi düzenlemek kolay degildir.

Yönetimi kolaylaştıran, iş süreçlerini kısaltan bir sisteme ihtiyacımız var. Böyle bir sistem ile, sadece müşteriler değil, biz de daha memnun olacağız.

Tamirciyim; bina büyüktür, iş yoğundur. Bu yüzden zamanımı en verimli şekilde kullanmaya tercih ediyorum. Boş vaktım yok, herşeyi önceden planlamak zorundayım. Sabah günlük görevlerimin listesini alip akşama kadar onları bitirmek istiyorum. Değişiklik olduğunda yeni liste istiyorum. Hangi işlem acıl olduğunu tahmın etmek istemiyorum.

Sezilebilen, tarifeli olayların zamanı belirten, Acıl durumları da rahat halledebilmemizi sağlayan bir sistem istiyorum.

Bir İnsan Kaynakları müdürü olarak, tüm pozisyonlar için yetkin iş arkadaşları bulmaktan sorumluyum. Bazen günler çok yoğun olabiliyor ve iş arkadaşlarımız arttırılabiliyor.

Profesyonel bir dış kaynak yapılacak çok iş olduğu dönemlerde iyi bir yardımcı olabilir.